Influencer Camp

Influencer Camp

28.05.2021

Już od czwartku gościmy u nas grupę młodych ludzi – znanych influencerów, którzy dzięki inicjatywie Victora Borsuka będącego mieszkańcem naszego campingu przez cały sezon, wraz nim wpadają do nas spędzając czas pod hasłem „Influencer Camp”.

Gościć będziemy Rafała Jonkisza, Nikolę Stajszczak, Kamilę Kalińczak, Urszulę Dębską, Dagmarę Kowalską i Dominikę Laskowską! Każda z wymienionych osób ma na swoim koncie wiele osiągnięć, masę ambicji i jeszcze więcej determinacji w realizacji pomysłów na siebie. Dla wielu są to też postacie będące niekwestionowaną inspiracją.

 

W planie Influencer Campu, który współtworzyliśmy są między innymi zajęcia z kitesurfingu i windsurfingu, pływanie na Supach i wspólne wieczory przy housowych rytmach i pysznych drinkach w naszym Beach Barze! Jeśli chcielibyście przybić piątkę z kimś z naszych przyszłych znanych gości to wpadajcie do nas w najbliższy weekend!

Śledźcie nas w mediach społecznościowych, będziemy w relacjonować Wam na bieżąco weekendowe wydarzenia i napewno pokażemy Wam jak mają się u nas nasi drodzy goście z Victorem Borsukiem na czele;)!