Wakacje w Jastarni

Wakacje w Jastarni tylko w Molo Surf Spot

Wakacje w Jastarni tylko w Molo Surf Spot

25.05.2022

Wakacje w Jastarni co roku spędza coraz więcej turystów z całej Europy. To nie tylko miłośnicy błogiego lenistwa na malowniczych plażach, ale też pasjonaci sportów wodnych. A tak się składa, że Molo Surf ma najlepsze warunki do uprawiania sportów wodnych na całej Mierzei Helskiej! Sprawdź, co jeszcze nas wyróżnia i jak bogatą ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Znajdziesz nas w centrum Jastarni

Półwysep Helski – to właśnie tu się znajdujemy. Ta wąska, ciągnąca się na 34 km mierzeja została uznana przez European Best Destination za „raj na ziemi”. Kto tu przyjechał jeden raz, już zawsze tu wraca. Mikroklimat, czyste, rozległe plaże i ogromne tereny sosnowych lasów tworzą urzekający krajobraz i zarazem jedne z najlepszych warunków do uprawiania sportów wodnych w Europie.

Mieścimy się w sercu Półwyspu Helskiego – w Jastarni, a ściślej w samym centrum miasta. Bardzo łatwo tu dojechać samochodem oraz częstymi połączeniami kolejowymi. Nasz camping położony jest zaraz przy plaży i porcie w Jastarni – blisko stąd do każdej części miasta. Dysponujemy terenem o powierzchni blisko 2 ha z w pełni wyposażoną bazą noclegową i atrakcjami dla całej rodziny.

Komfortowe pokoje dla naszych gości

Dla naszych gości przygotowaliśmy wyjątkową ofertę noclegową. Luksusowe bungalowy Panorama, z których oferujemy Państwu przepiękny widok na Zatokę zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających. Posiadamy też komfortowe mobilne domki holenderskie dla 4-6 osób wyposażone we własną kuchnię, łazienkę oraz osobną toaletę.

Dysponujemy również miejscem na 150 przyczep campingowych. Dla tych, którzy nie mają swojej przyczepy, zapraszamy do naszej wypożyczalni. Wszystkie przyczepy wyposażone są w pełne zaplecze sanitarne. Dostępne są w klasie Lux – wzdłuż II, III i IV linii brzegowej oraz w klasie Beach Line – bezpośrednio na piaszczystej plaży; w I linii brzegowej, skąd rozciąga się urzekający widok na Zatokę.

Wszystko znajduje się tuż obok naszej bazy sportowo-rekreacyjnej, co zapewnia wygodę i ułatwia integrację.
Wakacje w Jastarni w Molo Surf to idealna opcja dla każdego – zarówno tego, kto pragnie zakosztować aktywnej rozrywki, jak i tego, kto chciałby się zregenerować i odpocząć.

Wiele atrakcji do dyspozycji gości

Co znajdziecie na terenie naszego campingu?

 • Centrum Sportów Wodnych – nasi profesjonalni instruktorzy prowadzą tu kursy windsurfingu, kitesurfingu, żeglarstwa oraz wiele innych
 • boiska do: piłki nożnej, siatkówki i koszykówki
 • pełnowymiarowy kort tenisowy
 • tor deskorolkowy Carver Wave oraz tor do skimboardu
 • skate park
 • drążki do crossfitu
 • wypożyczalnię hulajnóg
 • BeachBar
 • strefę SPA&Beauty
 • dla najmłodszych: bogato wyposażony plac zabaw, na których opiekę pełnią nasi wyszkoleni animatorzy
 • świetlicę dla dzieci i młodzieży wyposażoną w stanowisko gier Xbox oraz stół do piłkarzyków

Spędzając wakacje w Jastarni nie sposób pominąć Molo Surf. W naszej szkole sportów wodnych zapewniamy swobodę nauki przy wszystkich 4 kierunkach wiatru, co czyni nas prawdziwym wyjątkiem na Półwyspie Helskim!

Zapraszamy!