Weekend X-Lecia!

Weekend X-Lecia!

06.05.2021

Weekend X-Lecia!

Przed nami jeden z najbardziej ekscytujących weekendów! Dlaczego?
Bo po pierwsze! Jest długi;) Zaczyna się już w środę 2 czerwca, ale dla spryciarzy;) może trwać już od 29 maja zahaczając o wtorek 1 czerwca ;P – podsuwamy tylko pomysł;) Zatem szykuje się niezła okazja do skorzystania z naszej „długo weekendowej oferty” na pierwszy weekend czerwca!

Dla nas to Weekend Dziesięciolecia – właśnie wtedy świętować będziemy X-lecie działalności Molo Surf.

Zapraszamy rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół, zakochanych i singli ze swoimi czworonogami lub nie;) na 4 dni boskiego odpoczynku w doborowym towarzystwie i przy akompaniamencie naprawdę dobrych atrakcji!

  • Pamiętajcie, że w tym czasie zaplanowaliśmy premierę i dni otwarte naszych bungalowów PANORAMA, a już w piątek 4 czerwca zapraszamy wszystkich – również premierowo – na naszą nową cykliczną imprezę pod hasłem #escapeparty, które odbywać się będzie w „sercu” naszego campingu czyli…w naszym Beachbarze! Oprócz pysznego welcome drinka, czekają tu kolejne nowości – pyszna pizza i już kultowe zapiekanki! Podjadać i popijać będziemy przy elektronicznych rytmach serwowanych przez dj-ów Trójmieskiej sceny Techno&House!
  • Dla zakupoholików odpalamy w tym czasie nightshopping w naszym surferskim sklepie Multibrandsurfshop! Będą tam na Was czekać niespodzianki i promocje, nad którymi już dziś pracuje dla Was ekipa sklepu! ps. Jeśli przypadkiem zgłodniejcie w trakcie tego szaleństwa, to tuż obok czekać na Was będzie ShrimpsGrill z przemiłą obsługą i dobrą muzyką w tle
  • W dzień również nie pozwolimy Wam się nudzić! 😉 Dzieciaki zaprosimy na przejażdżki na bananie, młodzież na zabawy na SUP’ach a tym najstarszym zaoferujemy wycieczkę na skuterach wodnych wokół atrakcji Zatokl Puckiej!

To tylko niektóre atrakcje Weekendu X-lecia MOLO SURF! to be continued…

To co wpadacie?

Dzwońcie … lub piszcie…. Miejsc nie zostało za wiele…