WYDŁUŻAMY SŁONECZNE LATO!

WYDŁUŻAMY SŁONECZNE LATO!

11.08.2021

Tegoroczny gorący sezon sprawia, że wszyscy pytają o możliwości wypoczynku we wrześniu czy październiku. Postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw i przygotowaliśmy ofertę wypoczynku w specjalnych posezonowych cenach!

Przez cały wrzesień rezerwować możecie pobyty tygodniowe i weekendowe w bungalowach i przyczepach w pierwszej linii brzegowej oraz domkach holenderskich, a także pobyty na campingu w atrakcyjnych posezonowych cenach. Postanowiliśmy zachęcić Was do spędzenia więcej czasu z nami i na każdy wrześniowy pobyt minimum 6-dniowy proponujemy dodatkowy rabat 20% od ceny niskiego sezonu!

Wszystkich gości powitamy słonecznym welcome drinkiem i zaprosimy na wieczorne ognisko!

Co to oznacza? Właśnie tyle, że w okresie od 30.08 do 26.09 przyczepy możecie wynająć na dłuższe pobyty już od 220 zł/dobę, domki holenderskie od 240 zł/dobę a bungalowy od 480 zł/dobę!

A to nie wszystko: dla każdego z gości naszych bungalowów proponujemy gorącą sesję w naszej strefie spa!

Dla spragnionych posezonowej ciszy i pobytu w najwyższym standardzie – wydłużamy sezon dostępności naszych bungalowów do końca października! Dodatkowo proponujemy nocleg za pół ceny – czyli weekendowe pakiety pobytowe z rabatem 40-50% od cen niskiego sezonu i możliwością darmowej rezerwacji strefy spa na wyłączność! Po 26.09 w pakietach pobytowych bungalowy dostępne są już od 360 zł/dobę!

 

 

Czy myśleliście o tym, żeby spędzić z nami jeszcze więcej czasu? Może tydzień, może dwa? Może więcej? Może przenieść się na chwilę na pracę czdalną, może wykorzystać zaległy urlop? Dla tych co chcą więcej również mamy coś ekstra! Nasz pakiet MOBILNE BIURO z widokiem na Bałtyk – stały rabat 50% od ceny niskiego sezonu dla pobytów powyżej 14 dni! W przyczepach, w bungalowach, w domkach holenderskich! Już od 30 sierpnia! I tutaj też każdy tydzień pobytu to możliwość skorzystania z sauny, czy gorącego jacuzzi w naszej strefie spa! Oczywiście w cenie pobytu także korzystanie z naszej strefy co-workingowej.

 

Będzie gorąco? Nie ma wątpliwości! Będzie też dużo atrakcji dodatkowych: offseason’owe imprezy w naszym Beach Barze, warsztaty jogi i medytacji, niespodziewane wycieczki motorówkami na zachód słońca… i wiele innych!

Gorąco zapraszamy 😉