Nowy sezon z gwarancją starej ceny! Rezerwacje first-minute na lato 2022!

Nowy sezon z gwarancją starej ceny! Rezerwacje first-minute na lato 2022!

07.09.2021

Co najbardziej podobało Wam się u Nas w minionym sezonie? Nowa strefa spa? Nowy plac zabaw? Może hala animacji dla małych i dużych, strefa Skate&Surf, a może nasza strefa ChilliZet?

Już od dziś uruchamiamy ofertę dla tych, którzy chcieliby sprawdzić nasze nowości w przyszłym sezonie! Plany mamy ambitne i chcielibyśmy znów zobaczyć pozytywne zaskoczenie na Waszych twarzach 😉

Co oferujemy?
Gwarancję miejsca, gwarancję ceny, gwarancję doskonałej zabawy!

Wybierzcie swoją preferowaną przyczepę, domek, a może bungalow i zarezerwujcie już dziś z gwarancją ceny 2021r., drinkiem powitalnym oraz możliwością skorzystania z naszej strefy SPA w gratisie! Podobnie jak przez większość mijającego sezonu wasze pociechy będą mogły skorzystać także z darmowych animacji sportowo-artystycznych. Do tego w każdym tygodniu garść gratisowych atrakcji dodatkowych dla naszych gości: wycieczki motorówką, wypożyczenia desek SUP, nadmorskie ogniska, niezapomniane wieczory w naszym Beachbarze czy promocje w naszym #multibrandsurfshop.

Już od dziś aż do 31 października włącznie zapraszamy do rezerwacji pobytów na wiosnę i lato 2022r. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 30% opłaty rezerwacyjnej, ale gwarantujemy także możliwość zwrotu 100% środków przy rezygnacji do 14 dni przed przyjazdem lub możliwość dowolnej zmiany dat i szczegółów pobytu bliżej przyszłorocznych wakacji.

Nie czekajcie, rezerwujcie już dziś bezpośrednio poprzez formularz rezerwacji na naszej stronie lub bezpośredni kontakt z naszą recepcją biuro@molosurf.com oraz pod tel 505151105.

Serdecznie zapraszamy! Z Nami Popłyniesz…