Wyjazdy integracyjne w Jastarni – propozycje grupowych zajęć i aktywności

Wyjazdy integracyjne w Jastarni – propozycje grupowych zajęć i aktywności

29.10.2021

Wyjazd z zapełnionym grafikiem, głową buzującą od pomysłów, a jednocześnie pełen relaks i komfort? Żadne wakacje za granicą tego nie zapewnią w takim stopniu, co urlop nad morzem w Polsce! Wśród nadmorskich miast szczególnie warto rozważyć Jastarnię, niewielkie, ale przepełnione energią miasto znajdujące się na mierzei helskiej.

Jak zatem sprawić, żeby urlop był w pełni satysfakcjonujący? Małą podpowiedzią do całkowitego sukcesu jest zabranie ze sobą grupy przyjaciół i pracowników. Jastarnia bowiem jest ekspertem od wyjazdów integracyjnych.

Wspólna nauka sportów wodnych

Będąc w Jastarni trudno nie skierować się od razu na plażę. Miasto posiada aż pięć kąpielisk wodnych, a każde z nich oferuje inne rozrywki. Warto rozważyć sporty wodne, które wykorzystują deskę do aktywności fizycznych. Mamy do wyboru windsurfing, gdzie ważny jest balans żaglem, kitesurfing, gdzie przyda się zręczność do kierowania pędnika (latawca), wakeboard, który sprawdzi równowagę przy dużej prędkości czy skimboarding, gdy przyjdzie ochota na mniej ekstremalne aktywności z deską przy brzegu.

Nie martwcie się, jeżeli ktoś z grupy nigdy nie próbował żadnego sportu wodnego. Brak doświadczenia to żaden problem, ponieważ zawsze obecni będą instruktorzy, którzy chętnie przekażą wszelkie informacje i będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników. Możliwość wspólnej nauki to też świetna zabawa i okazja do poznania się lepiej, co jest podstawą każdego wyjazdu integracyjnego.

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu

Jastarnia to nie tylko morze i ekstremalne rozrywki. Jeżeli przyjezdni poczują, że wolą poczuć ziemię pod nogami, to można wybrać bardziej „przyziemne” rozrywki – siatkówkę plażową, jogging lub inne gry zespołowe dostosowane do wyjazdów integracyjnych. Skłaniając się ku relaksowi, można polecić jogę na plaży. Piękne miejsce i szum fal zapewnią dodatkowe doznania i pomogą w wyciszeniu się podczas ćwiczeń. A gdy już nie będzie ochoty na nic innego – zawsze można odpocząć i po prostu opalać się. Kto powiedział, że trzeba się spocić, by dobrze się bawić?

Prawdziwym relaksem dla umysłu będzie zwiedzenie historycznej części miasta – spojrzenie w przeszłość pokaże, jak urokliwa i przepełniona historią jest Jastarnia. Warto poświęcić czas na odwiedzenie chociażby zabytkowej chatki rybackiej czy schronu Sabała.

Zabawa do białego rana

Tańce, hulańce i muzyka do świtu. Taki dokładnie obraz Jastarni posiadają przyjezdni, gdy wybierają miasto na swój urlop. I mają rację!

Przechadzając się wieczorem po ulicach Jastarni, czas umili muzyka dochodząca z wielu miejsc naraz. Kurorty proponują wieczorne dyskoteki, gdzie można zamówić drinka przy barze i bawić się na parkiecie pod gołym niebem do białego rana. Imprezy w klubach często przygotowują tematyczne noce, dlatego warto śledzić ich harmonogram, aby znaleźć coś dla siebie. Nie zabraknie również miejsc, gdzie można usiąść przy drinku lub piwie i porozmawiać – liczne puby i bary przyciągają nietuzinkowym wystrojem i zrelaksowaną atmosferą. To najlepsze warunki do udanego wyjazdu integracyjnego. Czas otworzyć mapę miasta i zacząć planować!