Koniec sezonu, a wraz z nim czas na podsumowanie …

Koniec sezonu, a wraz z nim czas na podsumowanie …

26.10.2021

W sezonie 2021 gościliśmy blisko 10 000 osób (!!!), w tym około 1 200 obozowiczów z całej Polski.
Nowości w tym roku nie brakowało!
Przede wszystkim zaoferowaliśmy Wam nowe, doskonale umiejscowione i wyposażone, klimatyczne Bungalowy Panorama! Domkom holenderskim przybyły zadaszone tarasy i zazielenienia.
Dla amatorów pracy zdalnej powstał nasz co-work z niesamowitym widokiem na Zatokę Gdańską. Po chłodniejszych dniach wypoczynku, lub po ciężkim dniu pracy zaproponowaliśmy Wam w tym roku relaks na najwyższym poziomie! Dzięki nowej strefie SPA wyposażonej w saunę fińska i jacuzzi oraz strefie masażu!

Zmieniliśmy miejsce i znacząco rozbudowaliśmy Plac Zabaw, dzięki czemu nasze campingowe dzieciaki mogły się bawić się bezpiecznie. Od początku sezonu zaoferowaliśmy najmłodszym animacje, poprowadziliśmy razem z KiteParkiem bezpłatne zajęcia z Mini Surf’a, dzieciaki mogły spróbować swoich sił w sportach wodnych, jak i na SurfSkate’cie. A na deszczowe dni przygotowaliśmy zadaszoną strefę z piłkarzykami, ping-pongiem i strefą Xbox. Nie było nudy!

A co się działo w Molo Chilli Barze?! Palmy i nie tylko!
We współpracy z Restauracją Ananasy już od początku maja zaproponowaliśmy Wam strefę pysznej pizzy i zapiekanek!

W wysokim sezonie zagościło u nas strefa Radia Chilli Zet, które grało z nami cały sezon! Wspólnie udekorowaliśmy nasze barowe piętro, mogliście usłyszeć Nas w radio i niesamowite nagrody (między innymi weekendy w naszych Bungalowach!)

W letnie wieczory zagościło u nas również lokalne Kino Żeglarz, z którym wspólnie zorganizowaliśmy cykl 5 wydarzeń „Stare Piosenki Nocą”! To był hit wakacji, a muzyka porywała wszystkich do tańca od pierwszych do ostatnich minut imprezy!

Dziękujemy wszystkim, którzy Nas odwiedzili, wspierali i kibicowali w tym roku. To dzięki Wam możemy się dalej rozwijać i powiększać naszą ofertę!
Wielkie oklaski należą się całemu zespołowi, zarówno @molo_surf, @kitepark, @ananasy….. Gdyby nie cały Wasz wkład i zaangażowanie nie moglibyśmy zapewnić Klientom tak sprawnej i profesjonalnej obsługi.

Stay connected….. niedługo ruszamy z nowymi projektami.