Ferie zimowe nad morzem — atrakcje dla całej rodziny

Ferie zimowe nad morzem — atrakcje dla całej rodziny

30.01.2024

Ferie zimowe zazwyczaj kojarzą się z kilkudniowym wypadem w góry. Warunki pogodowe zdecydowanie sprzyjają takim aktywnościom jak jazda na nartach czy te snowboard. Mimo tego coraz więcej rodzin dostrzega, że poza górami i lasami mamy Bałtyk z atrakcjami! Rodzinne ferie zimowe nad morzem to nie tylko szansa na wypoczynek w ramionach wyjątkowego, zimowego krajobrazu nadmorskiego, ale również okazja na skorzystanie z mnóstwa atrakcji i animacji dla dzieci i dorosłych.

Ferie nad morzem zamiast w górach

Powodów, dla których ferie nad morzem są dobrym wyborem, przybywa z roku na rok. Zdecydowanie większa dostępność pokoi hotelowych oraz apartamentów w korzystnych cenach niż w przypadku opcji dostępnych w górach to pierwszy z nich. Oczywiście – zarezerwować hotel to jedno, a spędzić niezapomniane chwile to drugie. Na szczęście atrakcji dla dzieci i rodziców nad morzem nie brakuje, a brak tłumów oraz świeże jodowane powietrze sprzyjają zdrowemu wypoczynkowi w spokoju.

Atrakcje dla całej rodziny

Hotele z basenami, aquaparki z relaksującymi strefami wellness, oferującymi – zabiegi SPA (dla miłośników relaksujących masaży), sauny suche czy też jacuzzi to prosty przepis na wypoczynek pod hasłem przewodnim „relaks”.

Natomiast zwolenników aktywnego spędzania czasu zachęcamy do skorzystania z pozostałych ofert, wśród których możemy wyróżnić:

Aquaparki

Nadmorskie aquaparki są idealnym sposobem na aktywny wypoczynek pełen atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku. Aktualnie największą popularnością cieszy się aquapark zlokalizowany w Redzie, który oprócz atrakcji wodnych serwuje odwiedzającym relaks w saunarium oraz noclegi w namiotach typu tipi i klasycznych pokojach (w tropikalnej lub morskiej aranżacji).

Skupmy się jednak na tym – co najważniejsze – czyli atrakcjom wodnym, bo tutaj jest w czym wybierać, zaczynając od jedynej w Europie zjeżdżalni obrotowej – AquaSpinner. Oprócz tego mnogość zjeżdżalni, basenów oraz długa na 315 metrów wodna ścieżka zapewnią Wam niesamowite przeżycia i dużo frajdy.

Centrum Nauki Experyment

Ferie zimowe nad morzem 2024 w Centrum Nauki Exsperyment zlokalizowanym w Gdyni, jak co roku mogą pochwalić się programem animacji i warsztatów na najwyższym poziomie. Tegoroczne warsztaty rodzinne odbywają się w dwóch odsłonach – dla dzieci w wieku powyżej trzech oraz sześciu lat. Jest to świetna forma interaktywnej rozrywki dla najmłodszych, pobudzająca ich kreatywność przy jednoczesnym edukowaniu.

Hel, Jastarnia, Chałupy, Władysławowo

Każda z tych miejscowości ma w sobie coś wyjątkowego i nie jest to jedynie widok na morze.

  • Hel – malownicze krajobrazy oraz bogata historia morska,
  • Chałupy – kultowy klimat, raj dla windsurferów,
  • Władysławowo – mnóstwo atrakcji dla dzieci i rodzin,
  • Jastarnia – piękne plaże i możliwość uprawiania sportów wodnych.

Oczywiście z sumy Jastarni i sportów wodnych może wyjść tylko jeden wynik – Molo Surf! Wszystkich zamierzających odwiedzić tą piękną nadmorską miejscowość serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty: od noclegów przez program animacyjny dla dzieci i wypożyczalnie sprzętu wodnego na strefie SPA & Beauty kończąc.