FUNBOARD.PL i MOLO SURF! Łączymy siły by sprostać najwyższym oczekiwaniom!

FUNBOARD.PL i MOLO SURF! Łączymy siły by sprostać najwyższym oczekiwaniom!

30.04.2015

No i stało się! Po kilkumiesięcznych dyskusjach o przyszłości, naszej wizji rodzinnego spotu z klimatem połączonego z Centrum Sportów Wodnych i komfortowym hostelem kempingowym wreszcie dopełniliśmy wszystkich formalności! Ogłaszamy uroczyste połączenie sił FUNBOARD.PL i MOLO SURF! Z tej okazji – bonus niespodzianka dla dotychczasowych klientów obu szkół!

Wyzwanie jakie przed sobą postawiliśmy po zakończeniu ostatniego sezonu staje się faktem!
Z przyjemnością zawiadamiamy o połączeniu kapitałowym i operacyjnym Funboard Surf Kite School z Centrum Wind & Kite Molo Surf!!!

Już od 1-go maja 2015, zapraszamy Was do nowego, całkowicie odmienionego miejsca – kameralnego, rodzinnego, ale w pełni wyposażonego kempingu Molo Surf SPOT Jastarnia, zlokalizowanego na terenach dotychczasowej bazy sportowej Funboard oraz przylegających terenów ośrodka LOK!

Z okazji tego wydarzenia – dotychczasowi klienci obu szkół otrzymują okazjonalny PREZENT w postaci

BONUS Vouchera o wartości 100 zł!!!

Do wykorzystania w naszym nowym miejscu!

Każdy z naszych stałych klientów zarejestrowanych w bazach danych obu firm otrzyma specjalny informacyjny mailing, z informacją o przyznaniu BONUS Vouchera! Wydrukujcie lub zachowajcie ten mail i zgłaszajcie się do wykorzystania już od zaraz!

biuro@molosurf.com