Sklep spożywczy

Sklep Spożywczy
Molo Surf

Dla jeszcze większej wygody naszych Gości prowadzimy na terenie campingu sklep spożywczy MoloSurf. Funkcjonuje on przez 7 dni w tygodniu od 8:00 do 23:00. Z każdego miejsca w Molo Surf masz do niego blisko!

Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony. Dbamy o to, aby niczego Wam nie zabrakło. Jego asortyment obejmuje żywność, kosmetyki, środki czystości i artykuły higieniczne. Poza tym dostosowujemy się do Waszych indywidualnych potrzeb – wystarczy złożyć zamówienie! Możecie też zamówić zakupy przez telefon.

Poznaj ofertę naszego sklepiku

Codzienna dostawa świeżego pieczywa z lokalnej piekarni już z samego rana. Poza tym sprzedajemy też wyroby cukiernicze. W naszej ofercie znajdziecie też świeży nabiał oraz mięsa. Jeśli planujecie grilla, zarówno świeże, jak i marynowane mięso, kiełbaski oraz szaszłyki dostaniecie u nas! Sklep spożywczy MoloSurf zaopatrujemy też w świeże owoce i warzywa.

Poza tym znajdziecie u nas różnego rodzaju słodycze: czekolady, cukierki, batony, a także chipsy i popcorn. W ofercie mamy również soki, napoje gazowane oraz energetyczne.

Sklep zaopatrzony jest też w lodówki i zamrażarki, gdzie zawsze czekają na Was woda, lody oraz różnego rodzaju mrożonki.

Znajdziecie u nas również szeroki wybór kosmetyków – szampony do włosów, mydła i żele pod prysznic, dezodoranty, kremy i maści. Oferujemy również kosmetyki do opalania, po opalaniu oraz specyfiki chroniące przed komarami i meszkami.

Nie brakuje też środków higienicznych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn oraz środków czystości.