HAMATA z Molo Surf !!!

HAMATA z Molo Surf !!!

21.07.2011

Zapraszamy na kolejny wyjazd z nami – tym razem wybraliśmy Hamatę, znaną już dobrze wśród polskich, i nie tylko, riderów!
Termin: 17 września o 02:30 – 1 października o 05:30
Lokalizacja: hotel Wadi Lahmy, Hamata
Hamata to niewielka wioseczka położona po obu stronach szosy ciągnącej się wzdłuż wybrzeża. Aby tu dotrzeć trzeba pokonać około 450 km z Hurghady, 160 z Marsa El Alam ( mamy więc nadzieję że tłoku nie będzie ;))

Baza Kite Village ulokowana jest na wjeździe do Hamaty, na skraju rezerwatu mangrowców rosnących w płytkich rozlewiskach Morza Czerwonego. Plaża kajtowa ciągnie się na przestrzeni 5 km i z lewej strony (od nawietrznej) ograniczona jest drzewami wchodzącymi do wody, a od zawietrznej (bliżej bazy) zacumowanymi łodziami rybaków.
Z lewej strony widocznych jest kilka wysepek oddalonych o 5-10 km od bazy, które stanowią ciekawy cel na freerajdową wycieczkę na kajcie. Należy jednak pamiętać, że na wyspy nie wolno wchodzić/ lądować latawców.

To co wyróżnia Hamate spośród innych spotów Egiptu to doskonała statystyka wiatrowa również w okresie zimy (grudzień – marzec) oraz piaszczyste dno i możliwość pływania zarówno przy niskim jaki i wysokim stanie wody. Niewątpliwą atrakcją jest też pływanie w pobliżu drzew mangrowców pobliskiego rezerwatu. 😉

Z drugiej strony Hamaty, 5km na południe, znajduje się inny, niewielki spot/ laguna – Wadi Lahmy. Tu pływa się w niewielkiej zatoczce, osłoniętej rafą, na której rozbija się fala, dzięki czemu wewnątrz zatoczki woda jest idealnie płaska…zdjęcia mówią same za siebie

Nowo wybudowany hotel Wadi Lahmy oddalony jest o 12 km od Kite-Village. Położony na sporym terenie wśród dobrze utrzymanej zieleni, oferuje swoim gościom zakwaterowanie w przestronnych i wygodne urządzonych, dwu lub trzy osobowych pokojach. Do dyspozycji gości są tutaj 2 baseny z parasolami i leżakami, bary, shisha-corner, mała scena/ dyskoteka położona jest na uboczu i osoby ceniące wieczorny spokój nie zauważą nawet jej istnienia. Sala jadalna znajduje się bezpośrednio nad brzegiem morza, a wieczorne posiłki na otwartym tarasie są miłym elementem dnia! Pokoje wyposażone w darmowy barek, sejf, bardzo dużą łazienkę i telewizje satelitarną. Wyżywienie All Inc. obejmuje trzy sycące posiłki + przekąski i napoje przez cały dzień w barze przy basenie. Shisha bar na plaży działa od 19 do północy, oferując gościom herbatę, lokalne drinki i co bardzo ważne darmowe fajki wodne w kilku smakach.

Kite Village codziennie organizuje transfer hotel – baza – hotel. Bus wyrusza od godziny 09:30 i wraca po południu lub na życzenie gości – tak więc możliwy jest szybszy powrót lub przerwa w pływaniu na lunch w hotelu.

Cena wyjazdu :

Opcja tygodniowa ( 17.09-24.09 lub 24.09-01.10. ) – All Inc. 1790*

Opcja 2-tygodniowa – 17.09-01.10. – All Inc. 2390*

Cena szkolenia :

kurs 10 h – 1000 pln

godzina indywidualna – 150 pln

Możliwa jest również opcja grupowego szkolenia freestyle, zapewniamy videoanalizę po zajęciach.

Oferujemy również usługi profesjonalnego fotografa, który dołącza do nas na wyjeździe.

Cena nie obejmuje:

– opłaty za rescue i storage dla osób pływających i kusantów.

Wyjazd organizujemy wspólnie z biurem ELLARE.PL, wszelkie maile i pytania prosimy kierować na maila:

molosurf@ellare.pl

lub tel. 798 838 997 begin_of_the_skype_highlig​hting 798 838 997 end_of_the_skype_highlight​ing

Liczba miejsc ograniczona…

ZAPRASZAMY !!!