Infosys surfuje z MOLO SURF

Infosys surfuje z MOLO SURF

12.05.2011

Miło nam poinformować, że nasze Centrum wind & kite nawiązało współprace z firmą Infosys BPO Poland! Firma Infosys to jeden ze światowych liderów w branży outsourcingu usług biznesowych – zatrudnia ponad 120.000 osób na całym świecie, z czego w Polsce ponad 1000 młodych, aktywnych specjalistów z branży IT, finansów, księgowości, zakupów oraz zarządzania bazami danych. W ramach współpracy firma Infosys uzyskała status Głównego Partnera MOLO SURF Sp. z o.o., zdecydowaliśmy też o wspólnej organizacji zawodów PP Kite Race 28-29 maja! Witamy w rodzinie MOLO SURF!”

Infosys BPO Poland Sp. z o. o.

Branża: Nowoczesne usługi dla biznesu

Infosys BPO Poland jest największą poza granicami Indii filią Infosys Limited – giganta na międzynarodowym rynku nowoczesnych usług dla biznesu oraz globalnego dostawcy zintegrowanych usług doradztwa biznesowego i technologicznego, outsourcingu i IT. Polskie centrum Infosys z siedzibą w Łodzi zatrudnia ponad 2000 specjalistów, świadczących usługi BPO i ITO dla klientów z 48 krajów świata w 24 językach. Do głównych obszarów specjalizacji centrum należą usługi finansowo- księgowe i zakupowe, obsługa procesów logistycznych, zarządzanie bazami danych oraz obsługa procesów zaawansowanych, takich jak: zarządzanie ryzykiem, obsługa podatkowa oraz transformacje biznesowe. Infosys BPO Poland jest jedną z firm założycielskich ABSL, największej organizacji branżowej w regionie Europy Środkowo – Wschodniej skupiającej firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu.
www.infosysbpo.com

Firma od lat aktywnie angażuje się we współpracę z uczelniami wyższymi. Jest członkiem rad biznesu na kilku wydziałach Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie współtworzy program edukacyjny, m.in. na studiach podyplomowych „Organizacja i zarządzanie centrum usług wspólnych i BPO” oraz kierunek studiów „Lingwistyka dla biznesu”. Od 2012 Infosys BPO Poland jest jednym z członków Klastra ICT Polska Centralna przy Politechnice Łódzkiej. Infosys jest także partnerem Miasta Łodzi – funduje stypendia naukowe dla studentów oraz prowadzi szkolenia dla uczestników programu „Młodzi w Łodzi”.

Ze względu na dynamiczny rozwój, Infosys BPO Poland stale poszukuje osób z wykształceniem wyższym, dobrą znajomością języków obcych oraz ambicjami dalszego rozwoju zawodowego. Firma oferuje dużą różnorodność stanowisk. W Infosys znajdą zatrudnienie zarówno osoby z wykształceniem finansowo-księgowym, informatycznym, jak i humanistycznym (absolwenci kierunków lingwistycznych). Kariera w Infosys BPO oznacza pracę w globalnej firmie oraz w wielokulturowym środowisku. Infosys BPO Poland oferuje swoim pracownikom duże możliwości rozwoju zawodowego, działając w oparciu o nowoczesne metody zarządzania HR.

Do głównych obszarów specjalizacji łódzkiego centrum należą: usługi finansowo-księgowe i zakupowe, obsługa procesów logistycznych, zarządzanie bazami danych, a także obsługa procesów zaawansowanych, takich jak: zarządzanie ryzykiem, obsługa podatkowa, szeroko pojęte doradztwo i konsulting.

Wyróżnienia i nagrody Infosys BPO Poland:

  • Top Employer Poland 2014 (Corporate Research Foundation Institute 2014, 2013, 2012)
  • Top 100 Ideal Employer (Universum, 2013, 2011)
  • BPO Outsourcing Star (Pro Progressio, 2013)
  • Economic Award of the Lodz Voivodeship 2012 (Lodz Voivodeship Governor, 2012)
  • Partner of Innovative Education 2013 (Lodz University 2013, 2012, 2011, 2010)
  • AIESEC Best Employer (International Association of Students in Economic and Commercial Sciences , 2011)
  • Best Outsourcer (Outsourcing Magazine, 2011)
  • Fastest Developing Company (Gazele Biznesu, 2011)
  • Best Company of the Lodz Region (Business Centre Club, 2011)

Infosys BPO Poland Sp. z o. o.
ul. Pomorska 106a
91-402 Łódź
Tel: 42 278 15 00
Fax: + 48 42 278 15 98
e-mail: recepcja_lodz@infosys.com
rekrutacja: rekrutacja_lodz@infosys.com
www.infosysbpo.com