Nowości Molo Surf ’21!

Nowości Molo Surf ’21!

02.02.2021

Miło nam poinformować, że juz od początku lutego rozpoczęliśmy rezerwacje pobytów wiosenno-wakacyjnych 2021r. na naszym Campingu. Pomimo panujących ograniczeń pandemicznych, mamy nadzieję, że uda nam się przyjąć pierwszych gości jak co rok już na majówkę, jesteśmy też oczywiście przygotowani do pracy w najwyższym reżimie sanitarnym przez całe lato. Śpieszymy więc poinformować o nowościach Molo Surf ’21.

 

Dla Nas nadchodzący sezon będzie bardzo wyjątkowy – nasza firma obchodzi X-lecie działalności!

Tak, tak… 4 sezony w Chałupach i już 6 lat w Jastarni! I oczywiście – z tej okazji – przygotowujemy dla Was mnóstwo niespodzianek ;), nie tylko jednorazowych.

 

Powiekszenie Campingu i nowe działki dla gości kamperowych!

Od nadchodzącego Sezonu przejmujemy blisko 1.5tys m2 nowego terenu, powiększając naszą ofertę o 15 nowych działek z przeznaczeniem dla gości całosezonowych i krótkoterminowych. Już w lutym rozpoczniemy montaż doprowadzenia wody i prądu oraz dodatkowej zieleni. W ramach przebudowy zaplanowaliśmy także dodatkowe miejsca parkingowe.

 

Upgrade infrastruktury kempingowej.

Od konca 2020 utwardzamy znaczącą większość dotychczas piaszczysto-żwirowych dróg wewnętrznych i ścieżek pieszych, które otrzymują nawierzchnie z kostki brukowej, z odpowiednią ilością pasów spowalniających ruch aut. Nową odsłonę wizualną uzyska teren wokół Recepcji, tworzymy na nowo zaprojektowany plac zabaw, a naszym milusińskim zaproponujemy dodatkowo wspólną zabawę w nowym dużym namiocie animacyjnym. Odświeżamy strefy sanitariatów przy naszym ChiLL Barze, tworzymy nowe, wydzielone zlewnie nieczystości i punkt zrzutu szarej wody dla kamperów.

Spa & Beauty.

To się dzieje naprawdę! Zainspirowani Waszym zainteresowaniem usługami gabinetu kosmetycznego w ostatnich dwóch latach, a jednocześnie realizując nasze marzenie, zdecydowaliśmy się na wyjątkowy projekt stworzenia kempingowej strefy SPA z prawdziwego zdarzenia! Duża sauna fińska, gabinet masażu, pokoje relaksu i zielona strefa słonecznego wypoczynku z dużym jacccuzzi. A wszystko to z dedykowaną obsługą i możliwością zamówienia słonecznych drinków z naszego baru! Yes, yes, yes 😉

 

Nowe bungalowy 4* z panoramicznym widokiem na wodę!

Co roku rozwijamy naszą bazę noclegową, i tu także rok 2021 będzie wyjątkowy. Od maja w rezerwacjach przedpremierowych, a od czerwca już w pełnym blasku Półwyspowego słońca zaoferujemy Wam możliwość spędzenia weekendu lub wyjazdu wakacyjnego w nowych, przestronnych i niezwykle bogato wyposażonych bungalowach PANORAMA! 35m2 apartament, z obszernym przeszklonym salonem i sypialnią z widokiem na Zatokę, zadaszonym dużym patio oraz własnym kominkiem (!) daje możliwość niezapomnianego wypoczynku 4 osobom, a jeśli trzeba – dostawić można też łóżeczko polowe dla 5-tej osoby lub łóżeczko dziecięce. Nowoczesny design, duża łazienka, aneks kuchenny z płytą grzewczą, wysoką lodówką, kuchenką mikrofalową oraz przestrzeń wypoczynkowa tarasu i wyposażenie ogrodowe dopełnią komfortu pobytu.

Domki holenderskie w nowej aranżacji. 

Przeprojektowaliśmy wyposażenie i rozmieszczenie domków holenderskich oferowanych na wynajem krótkoterminowy. Wymiana wyposażenia, w tym nowe meble salonowe, malowanie, a także odświeżenie łazienek, to wszystko aby spełnić coraz wyższe oczekiwania! Mamy także małe zmiany logistyczne – strefa domków H zostanie przeniesiona i zadomowi się w częściowo zadrzewionej nowo-przejętej strefie na tyłach domków D, które w ramach podwyższania standardów otrzymają też zadaszone tarasy zewnętrzne!

Strefa obozów młodzieżowych.

W tym roku to w zasadzie nowoczesne 3 strefy obozowowe, każda gotowa do przyjęcia 50-60 dzieci w komfortowych domkach kontenerowych 4-5os., każda z własną strefą przestronnej świetlicy oraz wydzieloną strefą toaletowo-łazienkową do wyłącznego użytku grupy. W jednej z nich zmieszczą się oczywiście nasze Borsuczki (@borsukcamps), dwie kolejne przeznaczyliśmy dla obsługi turnusów zorganizowanych grup obozowych.

To oczywiście nie wszystko!

Jest jeszcze więcej ;). Podniesienia komfortu waszego pobytu nie uda się zrealizować bez najlepszej kadry. W tym roku zatrudnić chcemy znacznie liczniejszą obsługę techniczno-sprzątającą, animatorów oraz zwiększoną obsługę recepcji dla zapewnienia całodobowej opieki, pomocy i bezpieczeństwa Waszego pobytu. Do inwestycji długoterminowych z okacji wspomnianych X-urodzin planujemy serię wydarzeń muzyczno-sportowo-relaksacyjnych, zarówno jednorazowych, jak i regularnych czy powtarzanych w cyklu całego sezonu. Nie zabraknie też przedsezonowych konkursów, niespodzianek i inicjatyw. Z pewnością pierwszą z nich jest trwająca do 7 lutego 2021 licytacja WOŚP, w której wraz z naszymi partnerami @kitepark, @ananasy wspólnie gramy dla Orkiestry i Dzieciaków  oferując atrakcyjny weekendowy pobyt wraz z gratisem szkoleń na wodzie i pysznym obiadem. Aukcja WOŚP – Weekend na Molosurf Spot w Jastarni!

Śledźcie nasze profile na Facebooku Camping Molo Surf Spot  i Instagramie Molo Surf , tam już niedługo więcej szczegółów i oczywiście bieżący progress z przygotować do sezonu 2021!

 

I oczywiście zapraszamy do rezerwacji pobytów poprzez naszą stronę: <REZERWACJE> i mailowo na adres biuro@molosurf.com lub telefonicznie pod nr 505 151 105!

Aloha!

Molo Surf Team