wakacje w jastarni

Obozy letnie 2022

Obozy letnie 2022

20.12.2021

Mimo że wakacje dopiero za pół roku, dzieci już o nich intensywnie myślą. I dobrze robią – obozy młodzieżowe i dziecięce najlepiej zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzimy sobie nerwów i pieniędzy związanych z szukaniem czegoś na szybko, ale też nie będziemy narażali naszego dziecka na niepotrzebny stres i nauczymy je, że od dobrego i przemyślanego planu w dużej mierze zależy, czy wyjazd się uda. Jak zatem zaplanować obozy letnie 2022?

Gdzie wysłać dziecko na obóz 2022?

Możliwości jest wiele, jednak największą popularnością latem – nie tylko wśród dzieci – cieszy się wypoczynek nad morzem. Daje on ogromne możliwości zarówno beztroskiego wakacyjnego lenistwa, jak i aktywnie spędzonego czasu. Nadmorskie obozy letnie 2022 mogą być też idealną okazją, by dziecko nabrało respektu do żywiołu morza, zwłaszcza jeśli wcześniej pływało tylko w jeziorze, rzece lub basenie. To też idealne miejsce do nacieszenia się słońcem, którego tak mało w naszym kraju w ciągu roku.

Każdy obóz dla dzieci i młodzieży trzeba dostosować do potrzeb i preferencji naszych latorośli. Pozwalając im planować razem z nami ich wakacyjną przygodę, nie tylko pobudzimy ich kreatywność, lecz także wpłyniemy pozytywnie na ich zdolność do pracy w zespole oraz umiejętności strategiczne.

Wakacje w Jastarni dla dzieci i młodzieży

Jastarnia jest wyjątkowym miejscem na mapie Polski i wprost wymarzonym na letni wypoczynek – dlatego to właśnie tutaj założyliśmy Molo Surf. Piaszczyste, szerokie plaże, żywiczne, sosnowe lasy dostarczające zdrowego powietrza oraz idealne warunki do uprawiania kitesurfingu i windsurfingu sprawiają, że do Jastarni latem przyjeżdżają turyści z całej Europy. To także bardzo popularne miejsce na obóz dla dzieci i młodzieży – niesamowite wspomnienia stąd zostają z nimi na całe życie. W Molo Surf – solidaryzując się poniekąd z dziećmi – już teraz intensywnie planujemy kolonie i obozy letnie 2022 i nie możemy się ich doczekać!

Obóz dla dzieci nad morzem – atrakcje

Morze Bałtyckie dostarcza niezliczonych atrakcji i form spędzania wolnego czasu. Tworząc Molo Surf, zależało nam na tym, by zmaksymalizować potencjał Półwyspu Helskiego i zarażać innych naszą pasją, jaką są sporty wodne. Korzystają na tym zwłaszcza obozy młodzieżowe. Co roku pod okiem czujnych i doświadczonych instruktorów uczymy dzieci i młodzież od podstaw kitesurfingu, windsurfingu oraz żeglarstwa. Posiadamy także szeroką ofertę sportów lądowych: naukę tenisa, piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, a także tor deskorolkowy i do skimboardu, skate park oraz wypożyczalnię hulajnóg.

Z naszej pasji do zabawy stworzyliśmy także Molo Play Zone – strefę rozrywki i animacji, gdzie dzieci i młodzież mają do dyspozycji m.in. Xboxa i stół do piłkarzyków.

Dla najmłodszych mamy plac zabaw z trampoliną i zjeżdżalniami, namiot animacyjny oraz niezliczoną ilość zabawek. Nasi wykwalifikowani animatorzy i animatorki dopasowują program zajęć indywidualnie pod każdą grupę.

Nasza restauracja Ananasy oferuje zdrowe i pożywne posiłki skomponowane ze świeżych składników. Dostosowujemy także nasze jadłospisy pod wszystkie zgłaszane restrykcje pokarmowe.

Zalety kolonii w Polsce

Niewątpliwie jedną z największych zalet spędzania wakacji w Polsce jest ich cena – kolonie zagraniczne zawsze będą dużo droższe. Kolejną zaletą jest łatwość i szybkość dojazdu, a także bliskość lokalizacji. Dla najmłodszych dzieci wakacje w Polsce będą również lepsze niż zagranicą – w przypadku problemów pobyt poza krajem może stać się dla nich przykrym doświadczeniem, zwłaszcza jeśli jest to ich pierwszy wyjazd bez rodziców.

Mamy nadzieję, że obozy letnie 2022 w Molo Surf będą kolejną okazją do spotkania się z naszymi gośćmi z poprzednich lat oraz do poznania nowych!

Zapraszamy!