Podsumowanie Sezonu 2015!

Podsumowanie Sezonu 2015!

12.10.2015

Nowe miejsce, nowe wyzwania, intensywnie, a przede wszystkim aktywnie spędzony czas – to zachowa się w pamięci na pewno. Warunki pogodowe w tym roku zaskoczyły Nas bardzo na plus. Mnóstwo słońca, wysokiej temperatury, a przede wszystkim wietrznych dni!

Nasz Premierowy Weekend, połączony wraz z oficjalnym otwarciem Molo Surf Spot Jastarnia odbył się na początku czerwca, w weekend Bożego Ciała. Od tego momentu, wszystko zaczęło toczyć się w ekstremalnym tempie…

• piątkowo – sobotnie Tropical, Hawaii czy Surf Party, umilane muzycznie przez zawodową ekipę WOSK Crew,
• eventy tj. 4×4 family Adventure Trip, dni testowe desek marki ENCORE, regaty windsurfingowe, zawody juniorów w skimboardingu,
• dla najmłodszych popołudniowe kino Bąbel, dla tych starszych wieczorne kino Piernik
• niekończące się grillowanie, a także magiczne wieczory przy ognisku nad samą Zatoką

Molo Surf SPOT to przede wszystkim miejsce dla miłośników sportów wodnych. Tu spotkać można było liczną rzeszę kitesurferów i windsurferów. Pasjonatów wake’a, jak i spokojniejszych aktywności typu SUP czy kajaki. Nie zabrakło skuterów wodnych, jak i flyboard’a, które podnosiły adrenalinę zarówno tym korzystającym, jak i obserwującym z plaży.
Taki przede wszystkim był lipiec – wietrzny, pełen zapalonych sportowców, których od świtu do zmierzchu można było podziwiać na wodzie. W sierpniu górę wzięło słońce! Duże upały sprawiły, że w oka mgnieniu kemping zapełnił się w całości. Międzynarodowe towarzystwo z różnych zakątków świata, wyśmienita zabawa za dnia jak i w nocy – takie tego o to były skutki 🙂

Dopełnieniem sezonu były organizowane przez Nas obozy, jak i przyjazdy zaprzyjaźnionych z Nami klubów sportowym, m.in. Sporteum, HumanSport czy Klub Przygoda. Pełne relację znajdziecie na naszej stronie, a także na stronach Klubów:
• Sporteum https://www.facebook.com/sporteumclub?fref=ts , http://www.sporteum.pl/
• Human Sport https://www.facebook.com/humansport.active.life.style , http://www.humansport.pl/
• Klub Przygoda https://www.facebook.com/KlubPrzygoda?fref=ts , http://www.klubprzygoda.pl/

Z oferty MOLO SURF dla firm skorzystały m.in. BZ WBK, PORR, Linkleaders, czy Cushman & Wakefield. Poznaliśmy mnóstwo ciekawych osób, których zaraziliśmy naszą pasją i którzy, mamy nadzieję, wrócą do nas w przyszłym sezonie.

Chcieliśmy serdecznie podziękować zarówno naszym klientom jak i instruktorom za ten sezon i życzyć dużo wiatru i ładnej pogody w następnym.

Molo Surf Team 🙂

Fotorelacje z podsumowania sezonu, znajdziecie w zakładce 'galeria’.

http://www.molosurf.com/galeria/

ZAPRASZAMY!