Połączyliśmy siły ze szkołą KITE PARK!!

Połączyliśmy siły ze szkołą KITE PARK!!

11.01.2018

Nowy Rok – Nowi My! A wieje tak samo!

Z Nami Popłynie… Kite Park!

Kochani, zmieniamy się dla Was i łączymy siły z Najlepszymi by robić to, co kochamy jeszcze efektywniej i bardziej profesjonalnie.

Od sezonu 2018 podejmujemy współpracę z doświadczonym, półwyspowym graczem, czyli ekipą Kite Park!


Kite Park
 to szkółka sportów wodnych z blisko 17-sto letnią tradycją w Polsce i za granicą oraz wieloletni organizator obozów sportowych dla dzieci i młodzieży, które do tej pory odbywały się na kempingu Solar.

Od najbliższego sezonu, poza istniejącą bazą na kempingu Solar, Kite Park rozpocznie działalność również u Nas, otwierając swoją drugą bazę sportową na naszym Campingu, łącząc się z naszym Centrum wind & kite. Doświadczeni trenerzy, ich doskonałe umiejętności pedagogiczne oraz bogate wyposażenie szkółki, w połączeniu z najlepszym i najbardziej klimatycznym spotem na Półwyspie są receptą na najlepszy wypoczynek nad polskim morzem!

Kite Park skusiło m.in. wyjątkowe położenie naszego spotu. Jesteśmy bowiem jedynym Campingiem na Półwyspie Helskim, który umożliwia uprawianie kitesurfingu przy 4 kierunkach wiatru!

 

Z nami popłynie… Victor Borsuk!

 

Mało tego – nasze obozy i półkolonie sportowe rozwijane będą od teraz pod wspólną marką: Borsuk CAMPS w Molo Surf.

Wszystko dzięki obecnemu u nas na miejscu trenerowi Victorowi Borsukowi – 7-krotnemu Mistrzowi Polski w kitesurfingu, który osobiście wraz ze szkołą KITE PARK dba o program obozów i uczestniczy w jego realizacji prowadząc wykłady, czy udzielając praktycznych wskazówek podczas PRO CAMPów dla zaawansowanych kitesurferów.

Ponadto, proponujemy Wam również turnusy Fish Skateboard’owe z dodatkowymi zajęciami deskorolkowymi prowadzonymi przez najlepszą polską skateboarderkę – Agatę Halikowską oraz z gadżetami i nagrodami od polskiej marki skateboardowej. A wszyscy obozowicze będą mogli korzystać z naszej kolejnej kempingowej nowości – fantastycznego toru deskorolkowego Carver Wave! Tylko u nas i do tego pod dachem! Nie ma nudy w deszczowe dni!

Połączenie sił będzie miało wymierny wpływ nie tylko na wielkość szkółki wind & kite, ale przede wszystkim na komfort wypoczynku klientów indywidualnych i działalność obozów dla młodzieży. Nasza surferska wioska obozowa powiększy się do blisko 100 miejsc noclegowych w nowoczesnych kontenerach mieszkalnych z trzema zadaszonymi świetlicami i dedykowanym dla obozowiczów węzłem sanitarnym. Zabudowania strefy obozowej podzielimy wychodząc naprzeciw podziałom grup wiekowych poszczególnych obozów, podnosząc komfort pobytu, bezpieczeństwo jak i możliwość zachowania kameralności poszczególnych obozów.

Zapraszamy zatem w tym roku na obozy sportowe: cieszące się duża popularnością windsurfingowe, kitesurfingowe z odświeżonym programem wspartym obecnością samego Mistrza Polski oraz standardowo już – multisportowe! Jeszcze więcej doświadczenia, jeszcze lepsi trenerzy i coraz bogatsza lista atrakcji! Zapisywać można się już dziś!

Połączyliśmy siły! Kto nas teraz zatrzyma?