SEZON 2014 OTWARTY!!! RELACJA ZE SŁONECZNEJ MAJÓWKI W MOLO SURF!

SEZON 2014 OTWARTY!!! RELACJA ZE SŁONECZNEJ MAJÓWKI W MOLO SURF!

18.04.2014

Zgodnie z zapowiedzią już od 25.04 aż do końca września! Sezon wind & kite w MOLO SURF otwarty! Hel przywitał nas jak co roku w majówkę słoneczną pogodą, lekkim szkoleniowym wiaterkiem, ale też dla najbardziej zapalonych – porannymi pływaniami dla zawodowców przy silnych wiosennych szkwałach!

W tym roku już od początku przedmajowego weekendu, czyli od 25 kwietnia na Półwyspie Helskim panowała wybitnie sprzyjająca pogoda na godne otwarcie sezonu! Pierwszy weekend majówki (25-27 kwietnia) to plażowanie! Ponad 20 stopni, słońce przez wszystkie dni, delikatnie powiewający wiatr z północy i północnego-zachodu.

Kolejne dni majówki to coraz silniejszy wiatr z kulminacją wiatru z południa (pływanie wzdłuż plaży!) i ponad 20 węzłów z zachodu w czwartkowy poranek! Tego było nam trzeba! Prawdziwe święto pracy 😉 i kolejne wielkie uśmiechy na naszych twarzach-wspaniałe i ciepłe piatek i sobota oraz powtórka wspaniałych warunków wiatrowych w niedzielę 4 maja.

Dla spragnionych surferskiego klimatu również nie brakowało atrakcji – sezon rozpoczęliśmy od weekendowego grilla dla klientów i przyjaciół MOLO SURF! Zebrała się nam spora grupa :), zwłaszcza, że wszystkie nasze przyczepy zostały wynajęte!

Chilloutowa muzyka, nowoczesna infrastruktura, wspaniały klimat! Kto nie dojechał – niech żałuje! Jak co roku w majówkę na Helu panuje najlepsza pogoda w Polsce, z bzdurnych zapowiedzi pogodowych w telewizorach śmiejemy się już kolejny sezon!