Wakacje na helu 2022 – dlaczego warto się zdecydować?

Wakacje na helu 2022 – dlaczego warto się zdecydować?

27.02.2022

Wakacje na Helu to świetna opcja spędzenia lata, jeśli zależy Ci na aktywnym wypoczynku i pięknej opaleniźnie. Jeśli dodatkowo jesteś miłośnikiem sportów wodnych, Hel jest miejscem, które musisz odwiedzić! Zobacz, jakie atrakcje szykujemy dla Ciebie w Molo Surf w Jastarni!

Kitepark – Szkoła sportów wodnych

Centrum sportów wodnych Kitepark działa już ponad 20 lat. Jego założycielem jest Piotr Szewlakow – instruktor kitesurfingu IKO (level 2), instruktor windsurfingu VDWS, a także instruktor sportu Polskiego Związku Snowboardu.

Latem baza Kitepark znajduje się właśnie u nas – zaraz przy plaży, nad brzegiem zatoki. Oferujemy tu szkolenia z kitesurfingu, windsurfingu, surfingu, wakeboardingu, skima oraz SUPa. Wypożyczamy w niej również sprzęt do kitesurfingu i windsurfingu.

Zapewniamy wysoki poziom szkoleń i odpowiednią opiekę – zajęcia prowadzone są od lat przez doświadczonych instruktorów i opiekunów. Do tego cały SPOT wyposażony jest w nowoczesną infrastrukturę kempingową i sanitarną. Spędzając wakacje na Helu, nie możemy pominąć tego miejsca!

Obozy Kitesurfingu

Prowadzimy je dla dzieci i młodzieży od 10 do 18 lat, które czerpią radość ze sportu i stawiania sobie nowych wyzwań. Akwen, jakim dysponujemy na zajęcia z kitesurfingu, jest idealny do tego sportu – pływają tam głównie kitesurferzy, co pozwala na sprawne i bezpieczne przeprowadzanie szkoleń.

Obozy Windsurfingu

Obozy windsurfingu organizujemy dla dzieci i młodzieży od 8 do 18 lat. To świetny sposób na rozpoczęcie przygody ze sportami wodnymi. Akwen, w którym przeprowadzane są szkolenia, jest pod stałym nadzorem ratownika, nie panuje też w nim tłok i chaos, bowiem przeznaczony jest tylko na szkolenia z windsurfingu i kitesurfingu. Woda jest płytka, a dzieci mają stałe oparcie na gruncie.

Obozy windsurfingu i kitesurfingu prowadzi u nas Borsuk Camps. Molo Surf to jedyny na Półwyspie Helskim kemping, który daje swobodę uprawiania sportów wodnych przy wszystkich kierunkach wiatru, co czyni go wyjątkowym na mapie polskiego Wybrzeża. Jeśli Twoje dzieci chciałyby nauczyć się sportów wodnych od podstaw, wakacje na Helu to idealna opcja wyjazdowa!

Wypoczynek na świeżym powietrzu

Półwysep Helski to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Przez jego całą długość ciągną się żywiczne sosnowe lasy, które nieustannie dostarczają świeżego powietrza. Po obu stronach lasu znajdują się plaże – szersze od strony morza i węższe od strony zatoki. Poza zwykłymi spacerami, leniuchowaniem na plaży, przejażdżkami rowerowymi oraz nauką sportów wodnych istnieje cała masa innych aktywności, które zapewniamy w Molo Surf, oferując:

  • boisko do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki na plaży, a także kort tenisowy
  • wieczorne imprezy na świeżym powietrzu – przy beach barze lub na luksusowym jachcie
  • tor deskorolkowy oraz skimboardowy
  • Flyboard – centrum hydroodrzutowe (największe w Europie Środkowej!)
  • wypożyczalnię hulajnóg
  • dla najmłodszych – plac zabaw wraz z dużą trampoliną i zjeżdżalniami

Zajęcia z Jogi

Wakacje na Helu mogą być też świetną okazją do uprawiania jogi – i to nad samym brzegiem morza! Odprężające zajęcia w połączeniu z żywiołem wody dodatkowo wspomagają oczyszczenie i wyciszenie. W Molo Surf organizujemy je dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych!

Wypożyczalnia skuterów wodnych

Gdy jesteśmy spragnieni adrenaliny w bezwietrzny dzień, możemy wynająć skuter wodny i skorzystać z oferty szkoleń i kursów, a także wynająć RIBa, odbyć rejs po zatoce lub holować “zabawki pływające”.