WIELKIE PRZENOSINY CZAS ZACZĄĆ!!!

WIELKIE PRZENOSINY CZAS ZACZĄĆ!!!

01.03.2015

No i stało się! Po czterech wspaniałych latach w Chałupach przyszedł czas na rozwój! Intensywny rozwój!!! Już od majówki 2015 zapraszamy was do naszego nowego miejsca – Molo Surf SPOT Jastarnia! Zdecydowaliśmy się na budowę własnego spotu – kameralnego kempingu, który wraz z zapleczem sportowym, chilloutowym bistro oraz oczywiście bazą sportów wodnych będzie prawdziwą perełką Półwyspu Helskiego!

Teraz tutaj jest ściernisko ale BĘDZIE… Molo Surf SPOT!

Nie da się ukryć, że na tą informację czekaliście od jesieni!

TAK! TAK! TAK! YES! YES! YES!

Już od przyszłego tygodnia intensywnie ruszamy z budową Molo Surf SPOT Jastarnia!

To będzie miejsce dla wszystkich tych, którzy widzą niedostatki kempingów na Półwyspie, nie mogą pogodzić się z prowizorką baz surfingowych, czy też poszukują kameralnego, rodzinnego miejsca wypoczynku nad Bałtykiem!

Nasze miejsce urządzimy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Molo Surf SPOT to będzie najbardziej komfortowy obiekt usytułowany w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Półwyspu Helskiego – nad szeroką zatoką, na tyłach portu-mariny w Jastarni!

Ponad 10.000 metrów kwadratowych terenu zagospodarowanego tak, by sprostać najwyższym wymaganiom:

– własna plaża z szerokim dostępem do wody, unikalne tarasy słoneczne na wodzie!

– płytka, bezpieczna, ale przede wszystkim pusta (!) zatoka idealna dla dzieci i młodzieży i każdego kto ma dość ciągłych uników na halsie,

– kameralny camping dla 100 przyczep kempingowych z pełnym nowoczesnym zapleczem sanitarnym, pralnią i suszarnią, z dedykowanymi, wydzielonymi parcelami dla każdej przyczepy kempingowej

– centrum sportów wodnych Molo Surf: windsurfing, kitesurfing, żeglarstwo, wakeboarding, SUP,

– własna wypożyczalnia w pełni wyposażonych komfortowych przyczep kempingowych usytuowanych tuż nad brzegiem Zatoki Puckiej,

– zaplecze gastronomiczne – Molo BISTRO Bar z szerokim tarasem i widokiem na zatokę,

– zaplecze sportowe – wielofunkcyjny obiekt sportowy: pełnowymiarowy kort tenisowy, boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej,

– bogate zaplecze treningowe – m.in. zestaw trenażerów i siłownia na wolnym powietrzu z wyposażeniem cross-fit’u,

– bezpieczny plac zabaw dla dzieci z dużą trampoliną i kilkoma zjeżdżalniami!

Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną propozycję pobytu na naszym SPOCie, m.in. pakiety pobytowe połączone ze szkoleniami na wodzie, szerokie pakiety promocyjne przy dłuższych pobytach, stałe zniżki w naszym BISTRO barze, czy pełną obsługę w zakresie przygotowania przyczep do sezonu, obsługi w trakcie wakacji (sprzątanie, naprawy), czy zakończenia sezonu i zimowania.

Dla klientów, którzy zdecydują się przenieść do nas z innego kempingu na Półwyspie Helskim – specjalna całosezonowa oferta „Premium PLUS”

Tego nie zobaczycie na żadnym z kempingów nad morzem!

Więcej informacji już wkrótce…

Od początku marca rozpoczynamy też pełną relację z przebiegu budowy, czekamy na wasze sugestie i porady w zakresie wyposażenia tego pięknego miejsca! No i oczywiście – już za chwilę kolejne konkursy wprowadzające Was w atmosferę sezonu 2015 na Molo Surf SPOT!

Zapraszamy! Nasz nowy adres to JASTARNIA ul. Rybacka 33!

Z Nami Popłyniesz!