Wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne
Niezapomniane przygody nad pięknym morzem!

Po co organizować wyjazdy integracyjne dla firm? Po to, by zamienić grupę indywidualistów w jeden, dobrze działający zespół. A po co przyjeżdżać na wyjazdy integracyjne do nas? Ponieważ możemy zapewnić tworzącej się drużynie niezapomniane przygody nad pięknym morzem!

Integracja dla firm to bardzo ważny element tworzenia zespołu. Pracownicy mogą spędzić czas na wspólnym działaniu i poznawaniu siebie nawzajem. To czas relaksu, choć? nie trzeba na tym poprzestawać. Wyjazdy integracyjne dla firm to świetna okazja, by podsumować pewien okres, nagrodzić pracowitych, a nawet przeprowadzić dodatkowe szkolenie. Jesteśmy przygotowani na taką ewentualność i mamy niezwykłą salę konferencyjną. Wyposażona jest w bezprzewodowy internet, flipchart, telewizor i projektor. Wyjątkowe jest jednak jej położenie. Tuż nad morzem z widokiem na Zatokę! Przezroczyste plandeki pozwolą przeprowadzić szkolenie w spokoju, jednocześnie dając możliwość delektowania się otoczeniem.

Integracja dla firm to naturalnie również nocleg. Gdzieś w końcu trzeba wypocząć po całodziennych atrakcjach. Dla naszych gości mamy szeroką ofertę hotelową! Jest to okazja, by poczuć się jak surferzy na amerykańskich filmach. Luksusowe przyczepy ze wszystkimi wygodami położone są bezpośrednio przy plaży. Można wstać, wyjść gołymi stopami na piasek i cieszyć się widokiem wschodu słońca. Czy może być lepszy początek dnia?

Wyjazdy integracyjne to okazja by dobrze zjeść. W naszej restauracji Ananasy można cieszyć się doskonałymi posiłkami i niezapomnianym widokiem na Zatokę. W ofercie są trzy posiłki – śniadania w formie bufetu, obiady z listy dań, oraz kolacja (dania do wyboru lub barbecue nad wodą).

Pomysł na wyjazd integracyjny
Z nami nie będziesz się nudzić!

Czy mają Państwo pomysł na wyjazd integracyjny? Doskonale! Zrobimy wszystko, by pomóc go zrealizować. Co jeśli nie ma pomysłu? To nie szkodzi! Pomożemy wybrać odpowiednie atrakcje, które połączą grupę, pozwolą się wszystkim zrelaksować i pozostawią niezapomniane wspomnienia.

Znajdujemy się nad morzem, więc grzechem byłoby z tego nie skorzystać. Proponujemy szkolenie żeglarskie, które może potrwać kilka godzin, lub nawet kilka dni w zależności od potrzeb naszego klienta! Rejsy Jachtami Premium to kilkugodzinny rejs dużymi jachtami dla kilkunastu osób. Przyjęcie na spokojnych morzach Bałtyku? Proszę bardzo! A co dla kochających adrenalinę? Mamy rejsy Rib, skutery wodne, wakeboard i flyboard. Wszystko na wodzie i z dużą prędkością. Kto nie płynął na Ribie z prędkością 110 km/h ten nie zna życia! Nieco spokojniejsze, lecz nie mniej angażujące, są zajęcia z windsurfingu, kitesurfingu i surfingu. A jeżeli ktoś chce odpocząć od wody? Proponujemy zajęcia na lądzie. Świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest wycieczka krajoznawcza na rowerze, albo elektrycznej hulajnodze.

Oczywiście nie ograniczamy atrakcji jedynie do wody i aktywności lądowych. Gdy nadejdzie wieczór zacznie się prawdziwa zabawa! Nasz beach bar będzie przystrojony tak, jak Państwu pasuje. Poza odpowiednim wystrojem i ozdobami proponujemy tematyczne drinki i przekąski. Czym to by jednak było bez dobrej muzyki? Nasz DJ zadba o to! Pomoże wszystkim uczestnikom wytrwać do białego rana! A gdyby to nie rozbudziło serc bawiących się oferujemy także pokazy barmańskie, oraz pokazy ognia.

Atrakcje