Z konieczności żeglowania PASZKE SAILING

Z konieczności żeglowania PASZKE SAILING

21.05.2019

Paszke Sailing to ekskluzywne EVENTY I SZKOLENIA ŻEGLARSKIE prowadzone według specjalnego, opracowanego przez legendę polskiej i światowej żeglugi – kapitana ROMANA PASZKE programu. Odbywają się na najnowocześniejszych jachtach regatowych JV24 które są jednocześnie bardzo szybkie, bezpieczne i łatwe w obsłudze.

W sezonie 2019 bazą szkoleń i eventów jest Camping Molo Surf w Jastarni gdzie mamy do dyspozycji bazę noclegową, restaurację i bar na plaży a oprócz zajęć na wodzie zapewnimy Państwu także dodatkowe, niebanalne atrakcje uzupełniające dzięki którym czas spędzony z nami będzie dla Was niezapomniany.

Nasza oferta:

  • Wyjazd z partnerami biznesowymi? Firmowe szkolenie? Spotkanie integracyjne? Zrób to po żeglarsku! Niezapomniana przygoda na jachtach, sportowe emocje i szkolenia prowadzone przez Romana Paszke pomogą Ci wzmocnić wizerunek firmy, stworzyć silny zespół i zbudować stabilne relacje biznesowe.
  • Warsztaty i konsultacje żeglarskie prowadzone według specjalnego programu opracowanego przez Romana Paszke
  • Czarter sportowy. Czeka na Państwa 5 identycznych, nowoczesnych jachtów regatowych klasy JV24. Wynajmujemy je pojedynczo ale istnieje także możliwość wynajęcia całej floty. Każdy jacht posiada własną przyczepę dzięki czemu można je przewieźć na dowolne regaty w kraju lub za granicą

Więcej informacji: http://paszkesailing.com/#PaszkeSailing1