Jastarnia atrakcje dla dzieci, w MoloSurf

Jastarnia atrakcje dla dzieci, w MoloSurf

23.07.2022

Molo Surf tworzymy w taki sposób, by zapewnić niezwykłe atrakcje dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Niezależnie, czy chcecie pograć całą rodziną w siatkówkę na plaży, towarzyszyć swoim dzieciom w ich pierwszych przygodach z deską na wodzie lub po prostu potrzebujecie chwili relaksu i spokoju tylko dla siebie – w Molo Surf dopasowujemy się do Ciebie. W zależności od potrzeby możesz zostawić swoje dziecko pod okiem naszych profesjonalnych instruktorów i animatorów albo spędzić rodzinny czas razem. Spójrz, jakie aktywności na Was czekają!

Sporty wodne na świeżym powietrzu

Nasza szkoła sportów wodnych co roku oferuje niesamowite atrakcje dla dzieci, ucząc ich od podstaw windsurfingu i kitesurfingu. Zajęcia organizuje u nas Borsuk Camps, a instruktorami są doświadczeni specjaliści posiadający uprawnienia PSW i VDWS, ubezpieczenie OC i, oczywiście, aktualny kurs pierwszej pomocy.

Akweny, który przeznaczyliśmy na zajęcia z kite- i windsurfingu zapewniają pełne bezpieczeństwo pływającym w nim dzieciom i znajdują się pod stałym nadzorem ratowników. Woda jest płytka, a lekcje odbywają się w grupkach po kilka osób.

Obozy kitesurfingu skierowane są do dzieci i młodzieży od 10 do 18 lat. Jeśli Twoje dziecko uwielbia wodę, ciekawe, angażujące sporty i szuka nowych wyzwań, kitesurfing szybko może stać się jego ulubionym hobby.

Kurs windsurfingu organizujemy dla dzieci i młodzieży pomiędzy 8 a 18 rokiem życia. Dla wielu odwiedzających nas dzieci jest to pierwszy ich kontakt z deską i sportami wodnymi i z radością obserwujemy, jak rozwija się u nich pasja łapania wiatru w żagiel.

Jesteśmy jedynym na Mierzei Helskiej campingiem, w którym nauka sportów wodnych jest możliwa przy wszystkich czterech kierunkach wiatru. Twoje dziecko nie musi mieć też własnych sprzętów i stroju – zapewniamy wszystko na miejscu.

Zabawy i gry grupowe

Przygotowaliśmy również liczne atrakcje dla dzieci na lądzie. To idealna opcja w bezwietrzny lub chłodny dzień, a także wtedy, kiedy Twoje dziecko ma ochotę na inny rodzaj rozrywki. Nasze bogate zaplecze sportowe wyposażone jest w pełnowymiarowy kort tenisowy, wielofunkcyjne i nowoczesne boisko do koszykówki i piłki nożnej, przestronne i piaszczyste boisko do siatkówki. Lekcji tenisa udziela nasza doświadczona i wykwalifikowana trenerka Paulina, którą dzieci wprost uwielbiają.

Dla kochających deskę mamy tor deskorolkowy, Carver Wave, skate park, a także tor do skimboardu. Posiadamy również wypożyczalnię wygodnych hulajnóg elektrycznych, które umożliwią dzieciom wycieczki po Półwyspie. Szukających spokojniejszej aktywności zapraszamy do naszego Molo Play Zone, w którym dzieci i młodzież mogą korzystać z m.in. ze stanowiska gier Xbox, stanowiska do ping-ponga, dartsów oraz stołu do piłkarzyków.

Dla najmłodszych organizujemy pasjonujące zajęcia z naszymi wykwalifikowanymi animatorami. Zakres zajęć obejmuje gry i zabawy w namiocie animacynym i na świeżym powietrzu, a także liczne konkursy podczas których pomagamy odkrywać i rozwijać talenty Twojego dziecka. Przygotowaliśmy też duży plac zabaw ze zjeżdzalniami i trampoliną oraz mnóstwo różnych zabawek.