Strefa coworkingowa Work&Talk by TikTok w MoloSurf

Strefa coworkingowa Work&Talk by TikTok w MoloSurf

10.08.2022

Praca na hamaku z drinkiem i bezkresem rozciągającego się przed nami morza? W Molo Surf to rzeczywistość, w której możesz znaleźć się i Ty! Nasza strefa coworkingowa umożliwi Ci połączenie błogiego relaksu z maksymalną efektywnością w pracy. A w tym roku została udoskonalona dzięki współpracy z platformą TikTok! Koniecznie sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

TikTok otwiera strefę coworkingową w Jastarni

Możliwość wyboru miejsca pracy jest dla pracowników coraz bardziej istotna przy podejmowaniu zatrudnienia. W Molo Surf od dłuższego czasu wychodzimy temu naprzeciw – nasza wyjątkowa strefa coworkingowa znajdująca się tuż nad samą Zatoką to wprost wymarzone miejsce do pracy zdalnej. W tym roku wspiera nas w tym TikTok, dzięki czemu możemy otworzyć tę strefę w zupełnie nowym wydaniu!

Poznajcie Work&Talk by TikTok – przestrzeń do nieograniczonego rozwoju, która wzniesie Waszą karierę na zupełnie nowy poziom! Do Waszej dyspozycji niesamowicie klimatyczna i przestronna strefa coworkingowa wyposażona w liczne, wygodne hamaki, sofy, biurka, a także miejsca do odbycia spotkania biznesowego czy zebrania w sprawie opracowania projektu. Pełną interaktywność tego miejsca uzyskaliśmy dzięki ekranom i kodom QR, które przekierowują Was do case studies oraz do trendujących na TikToku filmików.

Nasza strefa Work&Talk by TikTok może pomieścić nawet do 25 osób jednocześnie i jest wyposażona w szybką sieć Wi-Fi.

Dodatkowo możecie się tu spotkać z pracownikami TikToka, by porozmawiać o wzrastającym udziale platformy w rozwoju marki i biznesu. Co tydzień odbywają się też wystąpienia ekspertów TikToka oraz inspirujące warsztaty, na których dowiecie się sporo o brand safety, kreatywności i różnorodności.

Zrelaksuj się i pracuj zdalnie w MoloSurf

Nigdy więcej wypalenia zawodowego, spadku kreatywności czy braku energii do pracy. Nasza strefa coworkingowa to miejsce, które zawsze ładuje Twoje akumulatory – nawet podczas najbardziej wymagających projektów. Rozkoszuj się wygodną sofą, hamakiem lub fotelem i podziwiaj idylliczne widoki, jakie oferuje Półwysep Helski!

Strefa Work&Talk by TikTok jest w całości objęta klimatyzacją i znajduje się na piętrze naszego Beach Baru – macie więc blisko po orzeźwiające drinki, które jeszcze bardziej umilą Wam zdalną pracę! Szczególnie polecamy naszą specjalność, czyli wyśmienity aperol.

Jestesmy również przygotowani na potrzeby odbycia szkolenia czy konferencji – w tym celu udostępniamy Wam naszą wyjątkową, w pełni wyposażoną salę konferencyjną z ogromnymi oknami wychodzącymi wprost na Zatokę.

A po pracy zapraszamy na relaks dla ciała w naszej przestronnej strefie SPA, gdzie możecie skorzystać z nowoczesnego jacuzzi, sauny fińskiej, a także naszej bogatej oferty masaży!