Nauka surfingu w Molo Surf — Cutback Wave!

Nauka surfingu w Molo Surf — Cutback Wave!

28.08.2023

Już od wielu lat Molo Surf przyciąga pasjonatów surfingu. Czas spędzony na desce surfingowej jest pełen ekscytacji i adrenaliny. Kursy surfingu to także odskocznia od zgiełku miast, pracy czy nawet zwykłej codzienności. Miłość do łapania fal nad polskim morzem potrafi całkowicie wciągnąć i dawać ogromną satysfakcję.

Dla pasjonatów surfingu w Polsce, Molo Surf, jest tym, czym dla miłośników kina Hollywood! Część z nich umiejętność pływania nabyła właśnie tu. Dla niektórych lekcje surfingu w Cutback Wave były początkiem pięknej przygody ujarzmiania natury. To dzięki naszej szkole surfing na półwyspie helskim jest tak popularny!

Zastanawiasz się, czy nauka surfingu jest dla Ciebie? Marzysz o własnej desce surfingowej? Chcesz urozmaicić sobie wakacje nad polskim morzem? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, to nasza szkoła jest idealnym miejscem na pierwsze fale!

Lekcje surfingu — dlaczego warto wybrać Cutback Wave w Molo Surf?

Na półwyspie helskim warunki do surfowania potrafią zaskoczyć. Jednak nim zaczniemy na dobre pływanie to nasze umiejętności poruszania się po fali możemy szlifować na zajęciach Cutback Wave. Sucha fala to konstrukcja, która umożliwia przeprowadzanie lekcji surfingu bez wchodzenia do wody! Brzmi niewiarygodnie?

Oprócz samego obiektu na wyróżnienie zasługują instruktorzy rodem z Portugalii. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście i bezpieczeństwo. Dlatego w naszej szkole podczas zajęć z instruktorem liczy się sprzęt, relacja z kursantami i stworzenie najlepszych możliwych warunków do wspólnej nauki surfingu.

Kurs surfingu może rozpocząć każdy. Stawiasz pierwsze kroki w sportach wodnych? Nie przejmuj się! Nim dołączysz do grona najlepszych i poczujesz większą swobodę na wodzie, musi minąć trochę czasu. Instruktor w naszej szkole to pierwszy poważny krok dla początkujących w stronę uprawiania surfingu.

Kurs surfingu — oferta Molo Surf

Nauka surfingu może odbywać się indywidualnie, jednak w ofercie znajdują się również zajęcia grupowe. Zajęcia odbywają się przez 7 dni w tygodniu od 9:00 do 21:00. W cenie szkoleń wynajem sprzętu do uprawiania surfingu. Szkolenia odbywają się z instruktorem pływania na każdym poziomie zaawansowania. Dostępny jest również kurs rozszerzony — cena do ustalenia.
Szkolenie indywidualne:

 • 2h – 300 zł
 • 4h – 600 zł
 • 6h – 800 zł
 • 8h – 1000 zł

Kurs grupowy (2-3 osoby):

 • 2h – 230 zł / osoba
 • 4h – 400 zł / osoba
 • 6h – 550 zł / osoba
 • 8h – 640 zł / osoba

Kurs grupowy (4-6 osób):

 • 2h – 215 zł / osoba
 • 4h – 360 zł / osoba
 • 6h – 480 zł / osoba
 • 8h – 540 zł / osoba

W trakcie nauki surfingu dowiesz się jak złapać pierwszą falę, jak wykonać poprawne wstawanie z pozycji leżącej do pozycji stojącej oraz jak określić czy na wodzie panują dobre warunki do pływania.

Korzyści z uprawiania surfingu

Czy poza dobrą zabawą i świetnie spędzonym czasem są inne zalety surfingu? Oczywiście, że tak! Surfowanie poprawia przede wszystkim kondycję fizyczną, a umiejętność poruszania się na desce poprawia koordynację ruchową i równowagę.

Pasjonatów surfingów w Polsce jest coraz więcej. Surfing to styl życia. Deska to przedłużenie ciała. Surferzy to nieskrępowani niczym entuzjaści natury. W Molo Surf poznasz prawdziwych pasjonatów. Nowe znajomości, które mogą przerodzić się w przyjaźń. Inspirujące historie i świetna zabawa. Zapisz się na lekcje surfingu do naszej szkoły i ruszaj złapać pierwszą falę!

Dołącz do grona surferów i szlifuj swoje umiejętności, ucząc się od najlepszych!