Organizacja wycieczki dla firmy – czy to już czas na jej zaplanowanie?

Organizacja wycieczki dla firmy – czy to już czas na jej zaplanowanie?

21.10.2022

Wyjazdy motywacyjne (za Oceanem znane jako incentive travel), a także wyjazdy integracyjne są coraz popularniejsze zarówno w małych firmach, jak i korporacjach. Mają na celu zmotywować zespół, nagrodzić go i wzmocnić więzi pomiędzy pracownikami.

By wyjazd firmowy był jednak udany, potrzeba dobrego planu. A planować najlepiej z wyprzedzeniem – zwłaszcza, jeśli chcemy wyjechać na wiosnę/majówkę przyszłego roku!
Jak organizować wycieczki integracyjne i motywacyjne dla pracowników? Czy zagraniczne wyjazdy będą lepszym wyjściem niż krajowe? Co ma do zaoferowania polskie Wybrzeże? Zapraszamy do lektury!

Wycieczka dla firmy do Jastarni? Taki wyjazd integracyjny musi się udać!

Jastarnia – kto choć raz tu był, już zawsze będzie tu wracać. Ta magiczna kraina wód, piaszczystych plaż i sosnowych lasów, położona jest w samym środku Półwyspu Helskiego, który przez wielu nazywany jest rajem na ziemi.

To idealne miejsce zarówno na aktywny wypoczynek, jak i na błogi relaks. A w Molo Surf oferujemy tyle atrakcji, że Jastarnia staje się równocześnie perfekcyjnym kierunkiem na wyjazdy firmowe!

Zapewniamy potężną dawkę szaleństw na wodzie w naszym Centrum Sportów Wodnych, niezapomniane imprezy na plaży z naszym Molo CHiLLi Barem, a także wytchnienie dla ducha i ciała w naszej zacisznej strefie SPA.

Nie zabrakło tu także specjalnej strefy dla pracujących – coworkingowa przestrzeń zaspokoi nawet największe potrzeby, a wyjątkowa sala konferencyjna z widokiem na Zatokę uczyni każde szkolenie i spotkanie biznesowe niezapomnianym i wyjątkowo owocnym.

Wyjazdy integracyjne dla firm – jaki termin wybrać i czy musisz już rezerwować miejsca?

Środek jesieni to ostatni dzwonek na planowanie wycieczki na zimę, a także najlepszy czas na przygotowanie wyjazdu, który odbędzie się wiosną!
Jeśli więc Tobie i Twoim pracownikom marzy się wyjazd firmowy na majówkę, już dziś warto zarezerwować pobyt w Molo Surf. To właśnie teraz czekają na Was wyjątkowe domki i przyczepy w najlepszej lokalizacji – w pierwszej linii brzegowej! Prawdziwa perła na rynku turystycznym!

Wycieczki firmowe – o czym pamiętać organizując wyjazd integracyjny?

Organizacja wyjazdów integracyjnych to bardzo odpowiedzialne zadanie, które wymaga uwzględnienia potrzeb i oczekiwań każdego z uczestników. Warto zlecić je doświadczonym profesjonalistom – Ci potrafią dostosować plan wyjazdu pod całą grupę.

Niezwykle ważny jest także wybór miejsca – tu należy wspomnieć, że zagraniczne wycieczki nie zawsze będą dobrym wyjściem. Wymagają nie tylko dużo większych nakładów finansowych (obejmujących zwykle bilety lotnicze), ale również czasowych. Dokładają też problemów związanych z dojazdem i powrotem – tym większych, im większa jest grupa uczestników.

Przed rozpoczęciem planowania wyjazdu warto jest zapytać o opinię swoich pracowników. Ich osobiste preferencje, oczekiwania, a także możliwości czasowe. Znacznie ułatwi nam to podjęcie decyzji o miejscu i terminie wycieczki, a jej organizatorowi pomoże w dopasowaniu programu zajęć ściśle do potrzeb całej grupy!

Chętnie zorganizujemy Wam czas! Wyjazdy grupowe na wyjątkowe wycieczki z Molo Surf!

W Molo Surf od lat organizujemy wyjazdy integracyjne dla firm. Malownicze plaże, czyste powietrze pochodzące z sosnowych lasów i najlepsze warunki do uprawiania sportów wodnych sprawiają, że pobytu tutaj nie da się zapomnieć!

Uczymy tu sportów wodnych od podstaw, zapewniamy przestronne boiska do sportów lądowych (łącznie z profesjonalnym kortem tenisowym), a nasza wykwalifikowana kadra trenerów cały czas czuwa nad bezpieczeństwem naszych Gości.

Po całym dniu atrakcji organizujemy wyjątkowe imprezy i koncerty na plaży.

Dla spragnionych relaksu i udostępniamy wyjątkową strefę SPA z bogatą ofertą masaży, jacuzzi, a także unikalną sauną, z której rozciąga się panoramiczny widok na Zatokę (jedyna taka sauna na Półwyspie!). Codziennie rano i wieczorem organizujemy też zajęcia jogi na plaży.

Zgłoś się do nas, a ta wycieczka integracyjna na zawsze zapisze się w pamięci Twoich pracowników!